Sebastian Rutkowski

Sebastian Rutkowski
Rodzaj muzyki:
Pop
Miasto:
Jelenia Góra
Utworów:
4
Oglądany:
922 razy
Założenie konta:
2 czerwca 2013
Ostatnia aktualizacja:
2 czerwca 2013
SEBASTIAN RUTKOWSKI to półfinalista programu Must Be The Music. Zachwycił tam publiczność oraz jury, a swoim wykonaniem przeboju Czesława Niemena pt. "Dziwny jest ten świat", doprowadził do łez wzruszenia Korę oraz Łozo z zespołu Afromental.

Młody artysta jest wielokrotnym laureatem i zwycięzcą licznych konkursów wokalnych, przeglądów piosenki oraz festiwali. W zeszłym roku zadebiutował swoim pierwszym singlem „Used”, który bardzo szybko polubiła wciąż rosnąca rzesza jego fanów.
Sebastian na dzień dzisiejszy jest najpopularniejszym w Polsce artystą młodego pokolenia, często obecnym na takich portalach jak ESKA.PL, 4FUN.TV, BRAVO, ONET.PL, INTERIA.PL.
Z uwagi na swoją stale rosnącą popularność oraz ogromną medialność, Sebastian stał się idolem polskiej młodzieży i obecnie znajduje się w dziesiątce najpopularniejszych polskich wokalistów na portalach społecznościowych.
23 kwietnia miała miejsce oficjalna premiera najnowszego singla i teledysku Sebastiana Rutkowskiego do nowego utworu „Powiedz mi” . Klip zadebiutował w Internecie uzyskując po zaledwie miesiącu od premiery blisko pół miliona wyświetleń na portalu YouTube. „Powiedz mi” można usłyszeć i zobaczyć również w stacjach radiowych i telewizjach muzycznych w całym kraju.
We wrześniu 2013 ukaże się debiutancki krążek Sebastiana oraz przygotowana zostanie duża trasa koncertowa.

Polub Sebastiana na FB: fb.com/SebastianRutkowski.Official Oficjalny teledysk do singla Sebastiana Rutkowskiego "Powiedz Mi" . (C) & (P) 2013 HQT Music Group . KUP TERAZ: Muzodajnia: http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId=506542&art

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha, aby móc oglądać teledyski zainstaluj FlashPlayera
Ponadto musisz mieć włączoną obsługę Javascript.

Sebastian Rutkowski

Sebastian Rutkowski - Sebastian Rutkowski - Powiedz mi (official video music) odtwórz teledysk

Sebastian Rutkowski - Sebastian Rutkowski feat Tz - USED odtwórz teledysk

Sebastian Rutkowski - Youngblood - Serca Kształt <EURO 2012> (Rutkowski, Bressa, The Pupils) odtwórz teledysk

Sebastian Rutkowski - Sebastian Rutkowski feat. Sophie Pe - Święta marzeń odtwórz teledysk

 

Polecamy: